Країна перебування:    
  Україна
  Наступна зупинка:       
                Швейцарія
День: 191  Відвіданих країн: 113
Пройдено миль: 264888 миль

Clear Line
  • Увага! Конкурс!
07.07.2010

Експедиція 206 
Конкурс «Моє щастя»
 
З чого складається твоє щастя?
Який момент щастя ти пережив?
 
Залишай свій пост тут з 24 червня по 9 липня або голосуй за чужий пост.

Цитата з фільму, відео, фото, афоризм – автор найкращого посту, який набере найбільшу кількість голосів до 9 липня, буде винагороджений.
Всі надіслані повідомлення будуть передані Посланцям Щастя під час їх перебування в Україні. Завдяки тобі весь світ дізнається, що таке щастя для людей в Україні!
 
Увага!
 
Розміщуй свій пост у коментарях до цього повідомлення. Якщо ти – не блогер, залиш свої контакти (електронна адреса чи телефон) для того, щоб ми змогли оперативно зв’язатися з тобою у разі, якщо твій пост набере найбільшу кількість голосів.
Для того, щоб проголосувати за вподобаний пост (коментар), необхідно натиснути на кнопку «Хороший коментар», яка розташована під коментарем. 
 
Умови конкурсу:
1.   Надішли свою версію щастя наhttp://expedition206.hiblogger.net/669722.html
2.  Приймаються всі форми визначення – текст, графіка, фото, відео.
3.  Усі визначення «щастя» будуть реєструватися на сайті з 24  червня по 9  липня 2010.
4.  Переможці будуть визначені шляхом голосування серед від відувачів сайту.
5.  Результати конкурсу будуть опубліковані на сайті 9  липня.
6.  Переможці (ті, чиє визначення «щастя» набере максимальну кількість голосів) конкурсу будуть винагороджені цінними призами та зможуть поспілкуватися з учасниками Експедиції206.
7.  Жодне повідомлення не буде використане в рекламних цілях.
Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (4)

Показать смайлы
 

Комментариев: 79
Щастя - це ті моменти коли твоя любов до життя взаємна)
Дуже добре коли тебе розуміють !!!!

Счастье - это не я! Счастье - это ты!:))))
Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис
Счастье - это когда всё получается так, как ты хочешь. Ты нашел себя. Ты нашел свою половинку. Ты нашел свою деятельность по жизни. Здоров, успешен. Сидишь, задумавшись: "Я счастлив?", и уверенно себе отвечаешь - "Да, я счастлив". И хорошо-хорошо становится на душе! Всем этого желаю.
Счастье он не может исчезнуть ведь ты всегда можешь вспомнить когда оно было и снова стать счастливым

Счастье ето нетолько деньги, власть и даже здоровье , ето когда ты знаеш что тебя ктото любит и знаеш что ты комуто нужен даже такой какой ты есть!!!!

Мое счастье)))

"- Якщо ти любиш квітку, яка є єдина на світі і росте на одній з мільйонів і мільйонів зірок,цього досить: милуєшся на на зорі і чуєшся щасливий. І кажеш собі: "Десь там і моя квітка..." " - Люди на твоїй планеті, - промовив Маленький принц,-викохують п'ять тисяч троянд в однім саду... і не знаходять того, чого шукають. - Не знаходять, - погодився я. - А те, що вони шукають, можна знайти в одній-єдиній троянді... - Авжеж, -погодився я. І Маленький принц додав: - Але очі не бачать. Шукати треба серцем." (А. Екзюпері "Маленький принц") З віком щастя людини змінює свою форму: спочатку - це стукіт маминого серця, вчасний обід, міцний сон, усмішка знайомої тобі людини, далі - солодка цукерка, прогулянка з друзями на велосипедах, нова кльова іграшка. Потім, щастя - це коли ти прогуляв увесь вечір, замість того, щоб робити домашні завдання, а наступного дня, у школі до дошки викликають не тебе, а твого "ворога" - однокласника. Щастя - це перший поцілунок і вдало списана контрольна. В студентські часи - це "шара", яку навіть і не кликав, коли просто прийшов на екзамен, маючи три шпоргалки в запасі й морально готовий почути слова "на перездачу", але замість того - чуєш своє прізвище в переліку людей, які отримують "автомати". Щастя - це коли закохуєшся, і ви нарешті йдете на ваше перше побачення і в якийсь, можливо й не дуже романтичний момент, але саме ця людина, про яку ти так мрієш уже давно, ненароком торкається твоєї руки й затримує дотик... Щастя - це коли після жахливої спеки нарешті падає дощ! Сильний, з громом і блискавкою. Ти відкриваєш всі вікна, виходиш на балкон і вдихаєш на повні груди неперевершений дощовий запах... Щастя - це коли нарешті, о другій ночі, твої сусіди вимикають пісні Лєоньтєва й ти можеш полежати в тиші та спокійно заснути... Тиша - це також щастя! Ось підіймаєшся високо в гори, години три пішки... Дістаєшся вершини, падаєш на пожовклу й м'яку, мов килим, минулорічну траву та слухаєш музику Тиші. Музика - це теж щастя. Іноді почуєш гарну пісню, таку що душа "розгорнулась, а потім назад - згорнулась" і щастя, мов та музика, наповнює кожну клітинку тіла й увесь день ти мугикаєш собі під носа цю мелодію, кожного разу поновлюючи позитивні емоції. Щастя, - це перший крик твоєї дитини, перше слово, її кожна усмішка й слова "я тебе люблю". Та, коли ти молода мама чи молодий батько, то щастя - це коли твоя малеча нарешті засинає й ви також можете хоч на кілька хвилин поринути в сон. Щастя - це просто усмішка незнайомої тобі людини, це несподіваний подарунок від невідомого шанувальника, це визнання твоїх успіхів іншими, це сяючі очі твого друга... Щастя живе в усьому, що нас оточує - варто лише зупинися на хвилинку й придивитися чи, точніше, - прислухатися... до свого серця. Адже в серці кожного з нас живе його власне, неповторне щастя!
Щастя-це дивовижна перлина життя, що знаходиться в голубій безодні людського тіла й розуму.Перлина,яку шукають всі, а знаходять лише ті, хто справді прагнуть щастя і розуміють сенс людського буття.

Порой мне кажется,что моим самым большим счастьем было бы обнять тебя,но потом понимаю,что самое большое счастье знать,что ты в порядке

Щастя - це коли ти одну мить тримаеш його за руку і розуміеш, що ця мить дорожча тобі за все життя!!!

Затем ВНЕЗАПНО оказывается, что он бабник и пидорас.
Рекомендовал эту запись

щастье это одно маленькое мгновение!!!!Оно не может быть вечным!!!

 

Счастье - это когда возвращаешься с работы: приходишь уставшая, наконец-то снимаешь неудобные босоножки на каблуках, а голова гудит, как пчелиный улей, заходишь, а к тебе навстречу из комнаты несётся звонкий голосок трёхлетнего сынишки:"Мама! Мама пришла!!!" И всё... И счастлива!!!
Счастье не в том, чтобы делать всегда что хочешь, а в том, чтобы всегда хотеть того, что делаешь.
Щастя - це мить, ради якої готовий прожити все життя!

Счастье - это умение радоваться жизни, находить необычное в простых вещах и улыбаться))))) 

"Счастлив тот, кто считает себя счастливым." - Г. Филдинг

МОЯ формула щастя Нам завжди хочеться дійти до найвищої точки щастя. От тільки, де вона знаходиться і скільки до неї треба йти, невідомо. Всі ми вчилися у школі, «гризли» науку. Але, даю голову на відсіч, на жодному уроці нам не пояснювали про суть людського життя - формулу щастя. В яких величинах, від чого залежить, в чому вимірюється - не відомо. Наберемося сміливості і спробуймо вивести її самостійно. Для багатьох формула щастя знаходиться десь у бюджетній сфері і виглядає приблизно так: F=D/P де, F – це формула щастя, D – достаток, P – прибуток. Для людей, які живуть за правилом «духовність понад усе», формула особистого щастя виглядає приблизно так: F=P+E G де, F – це формула щастя, P – почуття, E – емоції, G - внутрішня гармонія. У кожного формула своя, вивівши її для себе, можна стати щасливішим і визначити головну суть свого життя-буття. Головне, щоб у ній фігурували всі ніші існування, що приносять вам радість. Наприклад, моя формула щастя, яку я для себе вивела, виглядає так: F= L+$+G Z+M+K де, F - це формула щастя, L - кохання, $ - улюблена справа, G - гармонія, Z - здоров’я, M - мрії, K - впевненість у завтрашньому дні. Починайте рахувати, додавати, віднімати - і формула ВАШОГО щастя готова!
виводити формулу щастя - це дурниця!...воно або є, або його нема і для того, щоб його відчувати, ніяких формул не треба
милий друже, щастя - поняття безмежне. а формула - це одна із форм написання про нього.
Момент щастя усвідомлювати- ото воно і є. Коли здорові рідні і близькі, коли звертаєш увагу на усмішку і відповідаєш на неї, коли твоя дитина сміється від лоскоту, коли задля тебе роблять Вчинок, коли не можеш заснути, бо закоханий, дуже багато цих "коли". Я навіть плачу од щастя. Був випадок, сиділа з моїм дідусем на лавці, ще маленька. Дідуся люблю, сиділа, його обнявши. А дідусь заспівав- якусь стару ще з часів Польщі пісню. Я ж слухала його голос зсередини- міцно-міцно притуливши вухо до грудей. Він ніби проходив крізь мене, залишаючи шматки по дорозі і наповнював якраз отим таємним і невловимим щастям. Тихенько мовчала вбираючи в себе звуки, вібруючи від кожної ноти і ковтала сльози. Чомусь знала, що таке більш не повториться, що треба ці хвилинки запам"ятати. Дідуся вже давно немає, а щастя усередині бринить слозами з його піснею, як згадаю.
Счастье - это вовремя сходить в туалет!!!:)
... и не засиживаться там долго
Счастье - это хорошее здоровье и плохая память Альберт Швейцер
Счастье - это когда тебя понимают.

Хтось казав, що велика кількість визначень щастя говорить про те, що явище це недоступно для людей. Напевно, це не зовсім так, хоча проблема справді є. А мені подобається вислів Гельвеція «Щастя людей полягає в тому, щоб любити робити те, що вони повинні робити».
Гарвард ответил на вопрос "что такое счастье?" Ученые Гарвардского университета на основе 72-летнего исследования сформулировали, что такое счастье, сообщила газета I am New York. Счастливыми считают себя люди, получившие образование, имеющие крепкую семью и хорошие социальные связи. Ощущение счастья добавляет здоровый образ жизни, включающий минимальный набор физических упражнений, а также отсутствие вредных привычек, как курение и злоупотребление алкоголем. Нормальный вес - одно из условий счастья, не менее важное, как умение адаптироваться к кризисным ситуациям, считают ученые Гарвардского университета. Ощущение счастья не гарантируют ни деньги, ни слава, ни красота, сообщает научный журнал Journal of Research in Personality, подтверждая результаты Гарварда. Исследование, проведенное на основе анализа судеб 150 выпускников двух престижных университетов, обнаружило, что те, кто добились известности, влияния и создали капитал, чаще чувствуют неудовлетворенность жизнью и более склонны к депрессии, чем их менее удачливые сокурсники. Более счастливыми ощущают себя люди, не ставившие перед собой амбициозных карьерных целей, но имеющие крепкие социальные связи - хорошую семью, надежных друзей. Источник: Подробности
Увы, мой друг, ответа на этот вопрос не существует - ни Гарвард, ни Оксфорд, ни Лэнгли ни даже сам Великий Пу... формулу счастья не смогут дать. Слишком уж все индивидуально...
Щастя - коли твій внутрішній світ знаходиться у повній гармонії із зовнішнім
щастя - це гармонія між бажаннями і можливостями
щастя - коли пліч-о-пліч і нога в ногу - разом по життю. без казковостей, без банальностей, просто по-людськи щасливо!

Щастя - це коли хтось дякує Богові за те, що ти є…
Счастье - это когда тебя понимают. 100% (с) х/ф "Доживем до понедельника"
Для меня счастье это мой любимый мужчина-вижу,хочу,балдею...
СЧАСТЬЯ-ЕТО,КОГДА ТЕБЯ УТРОМ ЦЕЛУЕТ ЛЮБИМАЯ ИЛИ ЛЮБИМЫЙ....СЧАСТЬЕ-ЕТО КОГДА ТВОЙ РЕБЕНОК ПЕРВЫЙ РАЗ ГОВОРИТ СЛОВО ПАПА ИЛИ МАМА....СЧАСТЬЯ-ЕТО РОДИТЕЛИ.....СЧАСТЬЕ-ЕТО КОГДА ТЕБЯ ОКРУЖАЮТ ЛЮДИ КОТОРЫЕ ТЕБЯ ЛЮБЯТ,ЧТУТ,УВАЖАЮТ...

Для кожної людини у світі щастя має свою життєву силу: хтось отримує щастя, коли його люблять, хтось знаходить щастя у дружбі, для іншої людини щастя — це коли вона бачить, що з її допомогою інша людина стала щасливішою. Все це було у моєму житті, але це не порівняти з відчуттям щастя, коли народжується нове життя, коли на світ з’являється нова людина. Багато людей не знають навіщо вони живуть, не можуть знайти сенс свого життя, а це маленьке, беззахисне дитя і є цим сенсом, бо ми радієм, коли обіймаємо його, ми радіємо його першому кроку, слову, ми не можемо уявити без нього своє життя. І я з гордістю можу сказати, що моє щастя — це мої діти!

Щастя - це земна благодать...
Щастя це матич свою жінку,любити її,кохатися.Щастя - це мати друзів,пити пиво,горілку.Щастя - це коли ходиш на футбол.Щастя це своє хоббі.Щастя - РОЗМОВЛЯТИ РІДНОЮ МОВОЮ!Ось це - ЩАСТЯ!
А я думав твоє щастя в плюсах)
Дайте угадаю. Счастье - Coca-Cola?

Хотя плюсики уже не ставят, да и не все это поймут, но...

 

ГГ
Счастье - умение радоваться мелочам (событиям, вещам, и т.д.) из которых складывается наша жизнь. Тот, кто умеет радоваться даже самому незначительному успеху, и есть по настоящему счастлив.
Cчастье - ето много денег и здоровя! мой Вконтакте: http://vkontakte.ru/kot55555
ммм...
Щастя - це гармонія здоров'я!Ось так!Щастя - це мый сайт http://skachka.clan.su/
Щасливий то хто має до чого прагнути!
Счастье это комментировать матчи на Флудорадио!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Счастье - это футбол!!!!И иметь большой х*й
Рекомендовал эту запись
Щастя - це зібрати друзів і чкурнути до Африки на футбол!

Счастье – это максимальная концентрация эндорфинов у тебя в крови. Это когда все плохо, но ты нашел выход и понял, что все на самом деле отлично! Это эксперимент. Это неформальный подход к жизни. Это когда твой жизненный темпоритм идет в унисон с ритмом Вселенной. Счастье бывает «тихое», бывает «громкое». У каждого свое. тел: 068 809-67-78
Щастя-це коли твой кохана людина поруч ...

Каждый человек счастлив. Счастье есть у всех, оно в каждом, оно внутри, Все что нужно – это уметь видеть и чувствовать его, уметь принимать его и уметь дарить. Оно кругом, оно в нас!Его нельзя продать, нельзя купить, нельзя выиграть в лотерею, его можно только вырастить в себе… Вырастить из приятного слова, сказанного тебе; случайной улыбки прохожего; из звонка старого друга из пения птиц… Счастье всегда разное, разное для каждого, разное по восприятию и по сути, но все одинаково желают его найти…
Счастье - это состояние души. Мы рождены, чтоб быть счастливыми, чтоб излучать "свет" и получать его от окружающего мира.
Счастье-это полет!

                                         Що таке щастя?

                         Лист до щастя

Вельмишановне Щастя, пише вам дівчинка з маленького міста Тернополя.Живу уже 16 з лишком, у моєму житті є практично все: криша над головою, тепле ліжко, батьки,які дбають про мене, завжди теплий сніданок, фірмовий одяг... Не вистачає тільки одного - Вас.

Народилась я вночі,лютою зимою і Вас запрошувала приятелькою стати. Ви не прийшли, та з року в рік чекала Вас я, з чашкою біля вікна. Не раз залишала двері відчиненими (через що, власне, нас провідували частенько незвані гості). Та Вас не було. Не мені розказувати про пунктуальність,але краще пізно, ніж ніколи.

                                                                                         Щиро Ваша, Тернополяночка.

Та це ще не кінець моєї історії, Щастя відповіли мені.

                                  Лист від Щастя Тернополяночці

Вельмишановна Тернополянко, признаюсь чесно, листи пишуть мені рідко,вірнше, ти перша (раніше я допомогали Діду Морозу їх розбирати).

Не знаю, що ти хотіла сказати цим листом: чи то нагадати коли ти народилась(вибач, що подаруночки не підсилали), чи то поскаржитись. Якщо перше, то у пам"яті гарантія ще не вийшла, пам"ятаємо. А якщо друге... так історія набагато важча. Відкрию тобі одну істину життя: "Людині потрібно втратити все, щоб зрозуміти якою вона була щасливою!" Так от, золотце моє, завтра, просинаючись, добре помий очі, бо всі твої 16 з гаком стою з тобою пліч-о-пліч.

                                                                    Вічно твоє, Щастя.

Дети-это счастье...

Це коли вранці хочеться на роботу, а ввечері додому.
Щастя - кожного дня пишатися своєю країною....Зачаровуватися нею... Не соромитися відчувати усе і усіх навколо.... Яскраво жити!!!

щастя - це розуміння того, що ти живеш
Счастье (Щастя) — город районного значения в Луганской области Украины, подчинён Луганскому горсовету города Луганска))))))
Це - найкращий конкурс на світі!
Счастье - это когда в 21 год у тебя есть зарплата и заначка!))
Карта маршруту
Calendar

 

Щастя – це… 

 

Символ щастя

 

 

Це ієрогліф щастя у китайців.

 

Кажуть, що якщо він буде світитися, як ці стрази, то притягне ще більше щастя. Взагалі, китайці вважають, що притягувати щастя, багатство, удачу, здоров'я, потрібно яскравими, блискучими і дзвінкими символами. Складається враження, що щастя і подібні абстрактні поняття схожі на сорок, які в своє гніздо тягнуть все блискуче. Кумедно :).

 

Щасти!

 

Про щастя…


- Що в тебе в руці?

- Щастя.
- Чому таке маленьке?
- Воно тільки моє. Зате яке яскраве й гарне!
- Так… Чудове!
- Хочеш шматочок?
- Напевно…
- Давай долоньку. Я поділюся.
- Ой… Воно таке тепле…
- Подобається?
- Дуже… дякую!
- Близьким людям ніколи не дякують.
- Чому?
- Вони завжди все розуміють без слів. По очах.
- А чужі?
- Чужі дякують так само чужим. Прийде час, і ти зрозумієш.
- Знаєш… Мені набагато краще, коли щастя в руці…
- Так завжди буває.
- А якщо я з кимось поділюся?
- У тебе додасться твого.
- Чому?
- Сам не знаю. Тільки потім воно стане ще теплішим.
- А руки об нього обпекти можна?
- Руки обпікають об заздрість.Об щастя їх обпекти неможливо.
- Знаєш… я знаю, з ким поділитися цим дивом.
- Я радий.
- Тоді…
- Отож бо, побачимося ще. Ділися ним. Адже щастя багатьом бракує.

Іван Кліщ

 

 

Відомі українці

про щастя:

 

Василь Стус:

"Це щастя: мати таку долю, як у мене... Чуюся добре, бо нікому не зробив зла, бо дбав не тільки про себе. І від того мені світло на душі".


Антон Макаренко:

"Навчити людину бути щасливою не можна, але виховати її так, щоб вона була щасливою, можна".


Володимир Короленко:

"Людина створена для щастя, як птах для польоту".


Григорій Сковорода:

"Шукаємо щастя по країнах, столiттях, а воно скрiзь i завжди з нами; як риба в водi, так i ми у ньому, i воно бiля нас шукає нас самих. Нема його нiде вiд того, що воно скрiзь. Воно схоже до сонячного сяйва - вiдхили лише вхiд у душу свою”.


Максим Рильський:

"У щастя людського є рiвних два крила: троянди й виноград - красиве i корисне".


Олег Скрипка:

"Щастя для мене – це дуже проста й водночас складна річ – реалізація задумів. Коли є бажання щось реалізувати і коли є можливості для цього. Потім, коли я спостерігаю результат того, що спочатку видавалось нереальним, я дуже щасливий".

 

Іван Огієнко:

"Праця – то щастя, а найбільше щастя – працювати для свого народу".


Григорій Сковорода:

"Щасливий, кому вдалося знайти щасливе життя, але щасливіший, хто вміє користуватися ним".


Василь Сухомлинський:

"Найпрекрасніші і водночас найщасливіші люди ті, хто прожив своє життя, піклуючись про щастя інших".

 

Антон Макаренко:

"Необхідний аксесуар щастя – це впевненість, що живеш правильно".


Богдан-Ігор Антонич:

"Щастя – це трикутник, а в нім три боки: віра, надія, любов".

 

Лев Силенко:

"Щастя там, де пристрасть".

 

Олександр Довженко:

"Щастя, щастя...Є речі набагато значніші, ніж щастя, набагато глибші і, якщо хочете знати, набагато достовірніші".

 

Сава Божко (репресований у 30-ті прозаїк):

"Серед чорної мли, коли помітно вогник, - то щастя".

 


ОБОЗ.ua